Odhlučnění tepelných čerpadel

Tc_STODULKY_01Jsme specialisté na odhlučnění tepelných čerpadel

Řešíte problém s odhlučněním tepelných čerpadel? Hledáte odborníka, který nabízí profesionální služby za příznivé ceny?

Firma ROMAn s.r.o. poskytuje kvalitní odborné služby, spolehlivost a rychlé jednání. Vypracujeme pro vás cenovou nabídku na míru. Přidejte se k našim spokojeným klientům, ke kterým patří významné stavební společnosti. Realizujeme i nestandardní zakázky.

V době nových technologií, mezi něž patří například tepelná čerpadla a klimatizace, je nutné řešit nepřiměřený a pro nás nepříjemný hluk, který vydávají a to pomocí odhlučnění.

Odhlučnění tepelných čerpadel řešíme pomocí RS panelů.

Technický popis konstrukce protihlukového krytu pro odhlučnění tepelných čerpadel

  • Samonosná konstrukce krytu pro odhlučnění tepelných čerpadel je na přání zákazníka ošetřena nátěrem tekuté barvy ve stupnici RAL podle postupu: Očištění rozpouštědlem, Vrchní lak (90mikronů).
  • Konstrukce krytu na odhlučnění tepelného čerpadla je vybavena příslušnými ploškami pro usnadnění smontování. Obvodové stěny jsou spojeny šroubovými spoji včetně nosných rohů, do kterých je zasunut tlumící panel sání. Lamely tlumiče –  výdechu jsou zavěšeny na obvodových stěnách.
  • Průhledné – čiré desky PMMA (nepropustnost 29dB) okno pouze na přání.
  • Panely RS jsou vyrobeny z pozinkovaného děrovaného plechu – tato strana je obrácena směrem ke zdroji hluku a z pozinkovaného plného plechu, který je na straně obrácené směrem ven od zdroje hluku.
  • Prostor mezi oběma plechy je vyplněn minerální vatou s vysokou hustotou doplněnou textilií, která brání úniku znečišťujících látek děrovaným plechem (vylétávání minerálních vláken).
  • Protihlukové kryty na odhlučnění tepelného čerpadla jsou přizpůsobeny požadavkům tepelného čerpadla, tudíž nedochází k omezení čerpadla.

Součástí našich služeb je konzultační činnost včetně vypracování předběžné cenové kalkulace. Kontaktujte nás ještě dnes a my Vám poradíme ideální řešení.

Nabízíme možnost realizace zakázky na klíč. Jsme schopni připravit protihlukový kryt jako stavebnici, kterou si zákazník, na základě námi vypracovaného návodu,  sám složí.

Sestavujeme a provádíme montáž protihlukových buněk, silničních protihlukových panelů, RS panelů – průmyslové odhlučnění, protihlukových materiálů, protihlukových zástěn, protihlukových boxů, protihlukových krytů nebo protihlukových plotů. Také realizujeme akustické úpravy a odhlučnění.

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo vyplňte kontaktní formulář.

 

Hledáte specialistu na odhlučnění tepelných čerpadel? Nechte své starosti na nás.

 

Firma ROMAn – specialista na odhlučnění!

Ukázka odhlučnění 6 klimatizačních jednotek na střeše domu uvnitř vnitro-bloku.

odhučnění 6 klima jednotek